DERİN Kitabevlerinde!

Meltem Güner DERİN

DERİN

Meltem Güner DERİN

DERİN Bir Dönüşümün Hikayesi

Sanki içimde bir yerlerde çırpınıp duran kuş özgür kaldı. Nedenini bilemediğim huzursuzluklarım son buldu. Hayata ne katabilirim dedikçe, cennet bahçemin çiçekleri coşuyor. Seyrettiklerim güzelleşiyor…

Ben Derin, içimde, dışımda her nerede saklanıyorsa, kendimi bulmak niyetindeyim.
Kayboluşum, buluşmanın isteğini taşıyor.

DERİN

Bir inkâr ve kabul yolculuğu DERİN…

Bizi ne mutlu eder?
Tesadüf diye bir şey var mıdır?
Başımıza gelenlerin sebebi nedir?
Bu dünyaya gelişimizin en önemli gerekçesi nedir?
Bu hayata ne verdik biz?

Bazen inançlar, kitaplar, türlü türlü yöntemler çare olmaz da hiç umulmadık bir yerden duyulan bir söz her şeyi çözebilir. Hayatı boyunca dış sesleri dinleyerek yaşayan Derin, nihayet iç seslere kulak vermeyi başarır.

Onu huzursuzlandıran tüm soruların yanıtlarını ararken, kendi yolunu bulmasına en büyük engeli keşfeden Derin’in hikâyesiyle büyüleneceksiniz. Rüzgârla oradan oraya savrulan, hayattaki amacını, benliğini keşfetmek niyetinde olan herkese iyi gelecek bir öze dönüş öyküsü Derin.

5 Yorum

  1. Siparişini verdim sabırsızlıkla bekliyorum😊 inşallah Gebze’ye geldiğinizde bütün kitaplarınızı imzalatacağım. Sevgiyle kalın.

  2. Inanilmaz bir kitap. Bir solukta okudum ve cok zevk aldim okumaktan.Sonu hic gelmesin istedim.
    Sizi cok seviyorum. Ne oldugunu bilmedigim bir bag ile baglanmis hissediyorum kendimi size. Videolarinizi surekli takip ediyorum. Ve niyet ediyorum birgun sizinle karsilikli oturup konusmaya. Ben Hollanda da yasiyorum. Buralara yolunuz düşerse görüşmek dilegiyle.

  3. Sevgili meltem.
    Derini aldım ilk sayfasını açarken Icimden dedimki. Keşke imzalatabilseydim. Ve mucize gerçek oldu. Kitabım imzalıydı. Inanılır gibi değil. Ve çok güzel duygularla yazılmış çok güzel niyetleriniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda görüşmek üzere sevgiyle kalın.

  4. Merhaba Meltem hanım açık olmak gerekirse bugün sizi şans eseri keşfettim ve keşfettigim için çok mutluyum.. neden derseniz anlatımınızda kı huzur,sesinizdeki huzur yalınlık psikolojik olarak rahatlama hissi veriyor,huzur veriyor. Bir videonuzu izledikce diğerine diğerine geçmek istedim ve kendimi daha fazlasını istiyorum diyerek burada buldum:) çok teşekkür ederim size

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz yayımlanmayacaktır. * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Yorumu gönder